A A A

Podaj intencję

 

Jeżeli chcesz wyrazić swoją intencję  Kliknij tutaj>>>

 

Intencje są aktualizowane i dodawane 2 razy w tygodniu (zazwyczaj w poniedziałek i czwartek).

 

Jezus Powiedział: "Starajcie się naprzód o królestwo /Boga/ i o Jego Sprawiedliwość, wszystko inne będzie wam dodane". Bóg pragnie, aby nie stracić żadnego, ze swoich dzieci, które Jezus nabył Najdroższą Swoją Krwią.

 

 

Maryja Prosi: "Drogie dzieci! Dziś w szczególny sposób wzywam was wszystkich do modlitwy i wyrzeczeń, gdyż szatan teraz jak nigdy dotąd chce pokazać światu swoje haniebne oblicze i oszukać jak najwięcej ludzi na drodze śmierci i grzechu. Proszę was wszystkich, abyście modlitwy i ofiary składali w moich intencjach, abym je mogła przekazać Bogu w najpotrzebniejszych sprawach. Zapomnijcie o swoich pragnieniach, módlcie się, drogie dzieci, o to, czego Bóg pragnie, a nie o to, czego wy pragniecie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie...."

 

 

Jeżeli pomożesz Maryi modlitwą uratować jedno z tych zagubionych dzieci, ona osobiście zajmie się Twoimi sprawami. 

Jeżeli chcesz pomóc, to pomódl się:

 

 

ZA SIEBIE:

Boże Ojcze, spraw, abym stał się prawdziwym uczniem Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Miał to samo pragnienie co On, aby wszyscy ludzie zostali zbawieni. Dlatego staję przed Tobą i błagam, abyś udzielił mi daru modlitwy o nawrócenie człowieka, którego Ty sam wybrałeś. Amen.

 

 

ZA CZŁOWIEKA WYBRANEGO PRZEZ BOGA:

Boże Ojcze, proszę Cię, aby moc płynąca z Krzyża Jezusa Chrystusa, cierpienia i wstawiennictwo Jego Bolesnej Matki oraz wstawiennictwo wszystkich świętych, przyniosły nawrócenie człowiekowi, którego powierzyłeś mojej modlitwie. Ratuj Go, Panie! Amen.


Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…

 

 

Teraz osobiście powierz Maryi swoją prośbę.


 

 

Regulamin


 

 

 

 

Grupa modlitwy dzieci>>>

 

Polecamy:

 

Codzienne rozważanie Słowa Bożego o. Roberta Więcka SJ

 

Konferencje Ojca Józefa Kozłowskiego

 

Adorcja Najświętszego Sakramentu - Ks. Rufus Pereira

 

więcej>>>